Par mums

Jau otro gadu desmitu uzņēmums iPro darbojas informācijas tehnoloģiju tirgū, un šajā laikā mēs esam veiksmīgi realizējuši vairāk nekā divus simtus projektu.


Hakeru uzbrukumu atklāšanas sistēmas (IDS un IPS), uz mākslīgā intelekta bāzes (NBAD) veidoti mūsdienīgi datoru drošības līdzekļi un dalītās datu glabātuves (NAS) pēdējos gados ir jau kļuvušas par standartu, un mēs lepojamies, ka Latvijā tās sākotnēji tika ieviestas,  pateicoties tieši mūsu pūlēm.


data/fixed/aboutus1_lv.html

Ja jums nepieciešama droša savu datu bāzu aizsardzība pret nesankcionētu piekļuvi, ja būtiski svarīgas ir  informācijas arhivēšanas un automātiskās dublēšanas sistēmas, ja vēlaties paātrināt datu apstrādi un pārsūtīšanu, turklāt gribat būt pārliecināti, ka  informācija nekur nepazudīs nekādos apstākļos, pat zemestrīces, vispārējā streika vai valdības maiņas gadījumā - jūs esat mūsu klients.

data/fixed/aboutus2_lv.html

Ja domājat, ka visi šie uzdevumi ir tīrais nieks, salīdzinot  ar tieši jūsu biznesam raksturīgajām problēmām – tad jūs vēl jo vairāk  esat mūsu klients.

data/fixed/aboutus3_lv.html

Jūs paši vislabāk saprotat, kā attīstīt savu biznesu. Savukārt mēs zinām, kā šim nolūkam izmantot informācijas tehnoloģijas. Apvienojot abas šīs zināšanas, mēs palīdzam klientiem samazināt izmaksas, paaugstināt informācijas drošības līmeni un uzlabot biznesa procesu efektivitāti.


data/fixed/aboutus4_lv.html

Kā mēs strādājam

Uzņēmuma  iPro speciālistu stiprā puse ir spēja ātri iedziļināties jebkuras biznesa nozares specifikā, izprast lietas būtību un atrast klientam optimālāko risinājumu. No malas raugoties, mēs varbūt reizēm liekamies pārāk sīkumaini. Mūsu darbinieki nepārdos nevienu „dzelzi”, pirms tam neapsverot, vai klientam tas tiešām ir vajadzīgs. Gribam būt pārliecināti, ka viss, ko pie mums  iegādāsities, efektīvi darbosies tieši jūsu apstākļos. Tieši tāpēc visi iPro realizētie projekti ir veiksmīgi ieviesti un strādā. 


Izmantojot labāko ārzemju pieredzi, mūsdienīgāko aprīkojumu un mūsu pašu know - how, mēs radām īpaši jūsu uzņēmuma specifikai optimāli piemērotus risinājumus. Tieši šim mērķim mūsu uzņēmumā veiksmīgi darbojas ar visjaunākajām tehnoloģijām aprīkota izpētes testu laboratorija.

data/fixed/aboutus5_lv.html