iPro skaitļos un faktos

Uzņēmums iPro uzstāda Latvijā pirmo hakeru uzbrukumu agrīnās atklāšanas sistēmu (IDS).


Uzņēmums iPro izstrādā pats savu datordrošības sistēmu STRATUM. Šī iekārtu aizsardzības sistēma veiksmīgi ieviesta gan Latvijas, gan ārzemju tirgos.


Uzņēmums iPro izveido mūsdienīgu komplekso testu laboratoriju. Tā ļauj atrisināt jebkuras grūtības pakāpes uzdevumus un piedāvā klientiem iespēju uz vietas pārliecināties, ka viņiem piedāvātais tehniskais risinājums patiešām ir veiksmīgs.
Uzņēmums iPro Latvijas tirgū aktīvi ievieš serveru virtualizācijas sistēmu. Patlaban tā  faktiski jau kļuvusi par  standartu.Uzņēmums iPro Gunāra Astras ielā atklāj jaunu biroju, datu centru un jaunu testu laboratoriju, kas pieejama visiem klientiem.


data/fixed/facts1_lv.html
2001
2002
2003
2004
2005
2006
2008
2010
2011
2012
2013

Uzņēmums iPro uzstāda Latvijā pirmo NAS klases datu glabāšanas sistēmu, kas ļāva mūsu klientiem izdevumus samazināt vairāk nekā divarpus reizes.

Uzņēmums iPro ievieš klientu atbalsta un apkalpošanas komplekso sistēmu (CRM), kas ļauj lietotājiem izsekot savu problēmu risinājumiem visos posmos. Uzņēmums iPro uzsāk regulāru Latvijas IT speciālistu apmācību, izsniedzot atbilstošus sertifikātus.Uzņēmums iPro kā pirmais ne tikai Latvijā, bet arī visā Eiropā uzstāda pašapmācīties spējīgu datoru drošības sistēmu ar mākslīgā intelekta elementiem (Behavior based anomaly detection). Uzņēmums iPro regulāri organizē tehnoloģiskām inovācijām veltītus seminārus. Šis IT klubs kā vieta, kur neformāli tikties Latvijas datorspeciālistiem, pastāv vēl joprojām.Uzņēmums iPro uz savas laboratorijas bāzes izveido testa datu centru, kas pastāvīgi tiek papildināts ar pēdējiem tehnoloģiskajiem jaunumiem.
Uzņēmums iPro uzstāda Latvijā pirmo sistēmu FlexPod.

data/fixed/facts2_lv.html