Kompānijas jaunumi

JAUNUMI
2023     2020     2019     
Augusts (1)
Aprīlis (1)
Marts (1)
Februāris (1)
20 Marts
2023

Cisco Live Las Vegas 2023 reģistrācija ir sākusies!

Ieplāno dalību vienā no lielākajām IT konferencēm no 4.-8.jūnijam.

Vairāk
3 Februāris
2020

12.02.2020.- Konference- “TRANSFORMING BUSINESS – Working in the Clouds”

Uzņēmējdarbības vadības pārnese uz digitālo telpu, daļēji vai pilnībā izmantojot mākoņpakalpojumus, ir pilnībā saprotama tendence, ja raugās no tehnoloģiju iespēju un ātruma attīstības skatpunkta. Mērogam vairs nav nozīmes, jo visu nosaka uzņēmēja gatavība izprast digitālos procesus un to aizvien pieaugošo nozīmi mūsdienu sabiedrības attīstībā. Mākoņpakalpojumu izmantošana ir saistīta ne tikai ar iespējām būt laikā un telpā, tā ir arī spēja uzticēties un būt pārliecinātam par datu drošību, glabājot visu uzņēmuma informāciju digitālā formātā. Dienas Bizness un iPro, kopā ar ekspertiem no Netapp, Checkpoint, Cisco, VMware, Yubico, RETN aicina Jūs uz konferenci par mākoņpakalpojumu izmantošanu biznesa attīstībā – “TRANSFORMING BUSINESS – Working in the Clouds”

Vairāk
29 Augusts
2019

Cisco Hyperflex

Cisco HyperFlex Anywhere • Any application. Tested and validated for numerous enterprise applications— virtualized and containerized • Any cloud. Tools for cloud mobility including deployment, monitoring, and application placement • Anywhere. True global scale that reaches to your network edge.

Vairāk
23 Aprīlis
2019

High Efficiency Wireless

Cisco Meraki access points are built from the highest grade components and carefully optimized for a seamless user experience. The outcome: faster connections, greater user capacity, more coverage, and fewer support calls.

Vairāk