Partneri

Uzņēmums iPro veido risinājumusmūsdienu standartiem un tehnoloģiskajām prasībām atbilstošus risinājumus. Mūsu partneri ir visā pasaulē pazīstami programmnodrošinājuma un datortehnikas ražotāji – zīmoli, kuru reputācija ir  laika gaitā pārbaudīta.

data/fixed/partners1_lv.html

NetApp ražo inovatīvus produktus – datu uzglabāšanas sistēmas, kas ļauj klientiem visā pasaulē glabāt, pārvaldīt un aizsargāt vienu no saviem dārgākajiem aktīviem: viņu informāciju. NetApp ir atzīts nozares līderis, kas paplašina mūsdienu tehnoloģiju robežas, lai klientiem nenāktos izvēlēties starp ekonomiju un drošību.

data/fixed/partners2_lv.html

Lancope ir radījis StealthWatch – unikālu drošības un datortīklu monitoringa tehnoloģiju. StealthWatch tehnoloģija izmanto netradicionālu pieeju drošības jautājumam, balstoties uz datu plūsmas analīzi tīklā. Šāda pieeja ļauj savlaicīgi fiksēt jebkādas bīstamas novirzes tīklu aprīkojuma darbībā.

data/fixed/partners3_lv.html

VMware ir pasaules līderis virtualizācijas un mākoņu infrastruktūras jomā, piedāvājot klientiem praksē pārbaudītus risinājumus – no galda datoriem līdz datu apstrādes centriem. VMWare palīdz jebkāda lieluma uzņēmumiem samazināt ekspluatācijas izdevumus, nodrošināt biznesa nepārtrauktību, kā arī paaugstināt datu aizsardzības un drošības līmeni.

data/fixed/partners4_lv.html

Checkpoint ir vadošanis Firewall un VPN ražotājs. Informācijas aizsardzības sistēmas, kas veidotas uz CheckPoint produktu pamata, ļauj aizsargāt korporatīvo tīklu resursu un pielikumu, kā arī mobilo lietotāju un attālināto ofisu savstarpējo mijiedarbību. 

data/fixed/partners5_lv.html

Kompānija Cisco ir tirgus līdere tīklu aprīkojuma un modernu sakaru līdzekļu ražošanā. Nesen Cisco sāka piedāvāt arī serveru un darba staciju infrastruktūras virtualizācijas kompleksus risinājumus. Cisco Unified Computing System sevī ietver aprīkojumu un programmnodrošinājumu virtualizācijas vajadzībām.

data/fixed/partners6_lv.html

American Power Conversion ir vadošais rezerves barošanas sistēmu, kas balstītas uz līdzstrāvu un maiņstrāvu, ražotājs. Tā piedāvājumā ir gan pārslodzes ierobežotāji, gan nepārtrauktas barošanas avoti, gan līdzstrāvas elektropadeves sistēmas, gan kondicionēšanas aprīkojums, gan programmnodrošinājums barošanas vadības sistēmām, gan dzesēšanas sistēmas.

data/fixed/partners7_lv.html

Pārējie partneri

data/fixed/partners8_lv.html

Ražotāju piedāvātais sortiments ir ļoti plašs – tūkstošiem produktu. Katrā no tiem ir ietvertas jaunākās tehnoloģijas, kas atbilst visaugstākajiem starptautiskajiem standartiem.

data/fixed/partners9_lv.html