IT-drošība

Gluži tāpat kā bruņošanās sacensībā iesaistītajām valstīm nepārtraukti nākas izgudrot arvien jaunus ieročus, tā arī datoru pasaulē visu laiku jārūpējas par drošības līmeņa celšanu, lai spētu pretoties pieaugošajam kiberuzbrukumu skaitam. Ja jūsu tīkla datori ir aprīkoti tikai ar antivīrusa programmu un  ugunsmūri jeb „firewall”, tas vien jau sen vairs negarantē mierīgu dzīvi. Jo pastāv, piemēram, tāda problēma kā jūsu tīkla nesankcionēta izmantošana sadalītajās skaitļošanas sistēmās. Tās savulaik tika radītas ar cēlu mērķi – lai apvienotu daudzus datorus sarežģītu uzdevumu veikšanai. 

data/fixed/servicec1_lv.html
KOPŠ 1993. GADA, KAD DATU IZPLATĪŠANAI VISPLAŠĀK TIKA LIETOTAS DISKETES, TAGAD TO VIETĀ NĀCIS INTERNETS,  ZIBATMIŅAS UN MOBILIE TELEFONI. ANTIVĪRUSU SISTĒMAS KĻUVUŠAS VĒL AKTUĀLĀKAS.
data/fixed/slide31_lv.html
1995. GADĀ TIKA IZSTRĀDĀTA "FIREWALL", JEB UGUNSMŪRU AIZSARDZĪBAS SISTĒMA, KAS KONTROLĒ UN FILTRĒ TĪKLA PAKETES. MŪSDIENĀS TĀ IR DATORU DROŠĪBAS SISTĒMAS PAMATSASTĀVDAĻA
data/fixed/slide32_lv.html
2000. GADĀ PARĀDĪJĀS IPS, LAI FIKSĒTU, NOVĒRSTU UN NEITRALIZĒTU HAKERU UZBRUKUMUS. BEZ ŠĀDĀM AIZSARDZĪBAS SISTĒMĀM JŪSU DATORTĪKLĀ BŪS PAMATĪGI DROŠĪBAS CAURUMI
data/fixed/slide33_lv.html
SISTĒMA, KAS KONTROLĒ DARBINIEKU PIEEJU INTERNETA RESURSIEM,  ĻAUJ EFEKTĪVI IZMANTOT DARBA LAIKU UN PAZEMINĀT RISKU, KA JŪSU TĪKLĀ VARĒTU NONĀKT KAITĪGAS VĪRUSU PROGRAMMAS
data/fixed/slide34_lv.html
NBAD JEB DATORTĪKLA ELEMENTU ANOMĀLAS UZVEDĪBAS DETEKTORS IR APVELTĪTS AR MĀKSLĪGO INTELEKTU, SPĒJ PATS APMĀCĪTIES N NODROŠINĀS JŪSU DATORSISTĒMAS AIZSARDZĪBU MŪSDIENĪGĀ LĪMENĪ
data/fixed/slide35_lv.html

Diemžēl tagad šo metodi savā bruņojumā ir pārņēmuši spameri, un jūs varat pat nenojaust, ka jūsu firmas vārdā plašos mērogos tiek izsūtīta viagras reklāma, un tāpēc jūsu firma iekļauta melnajā sarakstā. Mēs datorsistēmu aizsardzībai piedāvājam tādus jaunākos produktus kā hakeru uzbrukumu agrīnās fiksēšanas sistēmu, darba vietu aizsardzības sistēmu, arī sistēmu, kas ļauj analizēt datortīkla elementu uzvedību, kā arī daudz ko citu. Katra mūsu ieteiktā datoru aizsardzības pakete ir individuāla un tiek veidota konkrētajam pasūtītājam.

data/fixed/servicec11_lv.html
TEHNOLOĢIJAS
data/fixed/servicec13_lv.html

Antivīrusu sistēma


Ļauj reālā laika režīmā pasargāt datorus, serverus un uzņēmumu datu pārraides tīklus no vīrusiem, datortārpiem un citām kaitīgām programmām.

data/fixed/servicec2_lv.html

Web filtering sistēma

Ļauj kontrolēt, kādas vietnes darba laikā apmeklē darbinieki un ļauj izveidot katram darbiniekam atsevišķu interneta piekļuves politiku.

data/fixed/servicec3_lv.html

Firewall


Datoru kopējās aizsardzības sistēmas pamatdaļa. Uzņēmums iPro izmanto tikai augsti tehnoloģiskus labāko firmu risinājumus.

data/fixed/servicec4_lv.html

NBAD


Ar mākslīgā intelekta elementiem apveltīta datoru drošības sistēma, kas spējīga pati sevi apmācīt – pats jaunākais risinājums datu aizsardzības tehnoloģiju jomā. Sistēma spēj noteikt jūsu datorsistēmas elementu aizdomīgu uzvedību un ziņot par to.


data/fixed/servicec5_lv.html

Hakeru uzbrukumu agrīnās fiksēšanas sistēma IPS.

Papildina citas drošības sistēmas un ļauj atklāt pret jūsu datorsistēmu vērstas nedraudzīgas un kaitīgas darbības.


data/fixed/servicec6_lv.html

Vienreizējo paroļu sistēma OTP un biometrija.

Autorizācijas sistēma, kas ļauj atpazīt cilvēku, gan izmantojot viņa lietotu noteiktu burtu un ciparu kombināciju, gan arī pēc individuālajām pazīmēm (pirksta nospiedums, acs tīklenes zīmējums).


data/fixed/servicec7_lv.html
PARTNERI
data/fixed/servicec14_lv.html


data/fixed/servicec12_lv.html

Uzņēmuma iPro mērķis ir atrast saprātīgu līdzsvaru, lai bruņošanās sacensība neprasītu mūsu klientiem pārāk daudz resursu, taču vienlaikus droši pasargātu datortīklu no ārējiem un iekšējiem ienaidniekiem.

data/fixed/servicec9_lv.html